Ethicus Care

z godnością i szacunkiem

Cały proces rekrutacji możemy podzielić na 5 etapów:

1. Kontakt


Można do nas zadzwonić albo napisać przesyłając dokumenty aplikacyjne:
Tel. +49 176 85024374 Email: wesolowska@ethicuscare.com

Lub wypełnić kwestionariusz, a my skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu zgłoszenia. Pamiętaj o załączeniu zdjęcia!
APLIKUJ

2. Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowę możemy przeprowadzić po otrzymaniu zgłoszenia za pomocą formularza lub wiadomości email.
W trakcie rozmowy pytamy o doświadczenie w opiece i sprawdzamy znajomość języka niemieckiego. Im więcej informacji uda nam się uzyskać w trakcie rozmowy, tym bogatszy będzie profil Opiekunki przedstawiony naszym Podopiecznym.

3. Prezentacja zleceń

Po wstępnych ustaleniach dotyczących kwalifikacji oraz daty potencjalnego wyjazdu przedstawiamy aktualne oferty pracy dopasowane do kwalifikacji i preferencji Opiekunki.

4. Profil

Kolejnym krokiem jest przygotowanie profilu Opiekunki, który zostanie przedstawiony na wybranym zleceniu. Na tym etapie prosimy o wstrzymanie się z dalszym poszukiwaniem pracy. Nasi klienci mają 3 dni robocze na podjęcie decyzji.

5. Wyjazd

Po akceptacji możemy przejść do ostatniego etapu, czyli przygotowanie do wyjazdu. Nasze biuro księgowo-kadrowe troszczy się o przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych na wyjazd. Dbamy również o organizację transportu i oraz służymy pomocą w innych kwestiach związanych z wyjazdem.
Jak przygotować się do wyjazdu? Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Wiele cennych informacji oraz ofert pracy można znaleźć na naszej grupie na portalu Facebook:
FACEBOOK